שְׁאֵלָה:
תכונות אנטי בקטריות של קפה?
Danubian Sailor
2015-02-06 13:35:19 UTC
view on stackexchange narkive permalink

האם לקפה יש מאפיינים ידועים נגד חיידקים? האם זה חסין יותר לצריכת חיידקים מאשר מוצרי מזון אחרים? האם זה הורג חיידקים בפה כאשר שותים אותם על ידי אנשים נגועים?

מעניין אותי אם יש מחקר מדעי בנושא זה.

בשאלה זו (http://coffee.stackexchange.com/questions/295/coffee-in-a-flask-how-long-can-i-store) נדון בחיידקים המתפתחים בקפה, ונראה שזה לא עמידים יותר מאשר מים מגידול חיידקים.
כדי לעקוב אחר הערת @Ludwik's, מצאתי מספר מאמרי מחקר שדנו בחיידקים שאוכלים קפאין. אני לא יכול למצוא מידע טוב באיזו טמפרטורה החיידק מת / גדל ואם הוא פעיל בקפה הנרקח או לא. המחקר הנפוץ ביותר שמצאתי דן בהפרדת החיידק מהלכלוך ובהאכלתו בקפאין, כך שהוא אפילו לא יכול לשרוד בקפה.
אחד תשובה:
06needhamt
2015-02-07 22:58:23 UTC
view on stackexchange narkive permalink

התקציר הבא מתוך מאמר זה העלה כי לקפה יש תכונות אנטיבקטריאליות

תקציר המחקר הנוכחי בוצע עם חלק מסיס במים וממס טהור של האצטון, אתנול, מתנול, שושנת אצטוניט, מים) תמציות עלים וניצני עלים של קמליה סיננסיס (תה ירוק) ושעועית קופאה אראביקה (קפה). קפאין (3,7 - דיהידר O - 1, 3,7 - טרימתיל - 1H - פורין - 2,6 - דיון) בודד משני הצמחים בשיטת מיצוי נוזלים-נוזלים, שזוהה על גבי כרומטוגרפיה שכבה דקה (TLC) בתוך השוואה לקפאין סטנדרטי, ששימש כבקרה חיובית. לאחר ביצוע המחקר ההתנהגותי הגס, הוערכה הפעילות האנטיבקטריאלית מול גרם - כולל חיידקים שליליים; Escherichia coli, Proteus mirabilis, Klebsiella pneumonia ו- Pseudomonas aeruginosa שתי התרכובות בריכוז של 2 מ"ג / מ"ל ​​הראו פעילות אנטי בקטריאלית דומה כנגד כל החיידקים שנבדקו, למעט P. mirabilis, וההשפעה המעכבת הגבוהה ביותר נצפתה כנגד P. aeruginosa באמצעות שיטת דיפוזיה אגר שונה. הריכוז המעכב המינימלי (MIC) של קפאין נקבע על ידי שימוש בשיטת מיקרו-דילול במרק ב -96 צלחות מיקרוטיטר מרובות-בארות. ערכי MIC נעו בין 65.5 ל -250.0 מיקרוגרם / מ"ל ​​לקפאין המבודד מקפה ו -65.5 עד 500.0 מיקרוגרם / מ"ל ​​לקפאין של תה ירוק. תוצאות השילוב הראו השפעות תוספות כנגד רוב החיידקים האתוגניים p במיוחד עבור P. aeruginosa, תוך שימוש בשני המבחנים האנטיבקטריאליים. מילות מפתח: קפאין, ערכי MIC, פעילות אנטיבקטריאלית, Coffea arabica.שאלה ותשובה זו תורגמה אוטומטית מהשפה האנגלית.התוכן המקורי זמין ב- stackexchange, ואנו מודים לו על רישיון cc by-sa 3.0 עליו הוא מופץ.
Loading...