שְׁאֵלָה:
באמצעות אווירופרס עם בית מקסוול?
user1093
2015-07-24 00:53:35 UTC
view on stackexchange narkive permalink

האם אוכל להשתמש ב- AeroPress כדי לחלוט את בית מקסוול? נראה שרוב האנשים כאן שותים קפה מפואר, אך הם לא מוכרים אותו מאיפה שאני. שאלתי את הגברת במכולת אם יש לה שעועית סומטרית והיא נתנה בי מבט מצחיק.

חיפשתי, אבל אני לא רואה מישהו שניסה את זה. חושב שזה יעבוד?

שלום וברוך הבא ל- [coffee.se]! "ניקיתי" קצת את שאלתך כדי להתאים לפורמט ולתפאורה שלנו כאן [se]. :) למידע נוסף על כך, עיין ב- [עזרה] או צא ל [סיור] (http://coffee.stackexchange.com/tour). עם זאת, אני מאוד אוהב את הרעיון לתת טיפול בישול טוב לשעועית הולכי רגל ... אולי אפילו לנסות את זה בעצמי!
שתיים תשובות:
hoc_age
2015-07-24 19:29:45 UTC
view on stackexchange narkive permalink

כן, כמובן! כמו שחברת קפה "מפוארת" תרבות מונה אומרת: כל קפה, כל לחלוט . למעשה, אפילו דברים ש אינם הם למעשה קפה (שעורה, תה, עשבי תיבול וכו ') יכולים להרקח כמו קפה ב- AeroPress או בציוד אחר להכנת קפה.

אבל אם קפה מפואר אינו ההעדפה שלכם (או לא מעשי, או לא זמין, או כל דבר אחר), נסו משהו אחר. ולמה לא מצרך תרבותי כמו בית מקסוול (או פולג'רס או נסקפה או שמונה אוק'וק או קפה דו מונד או ...)?

למעשה, קפה של שוק שוק המוני כזה עשוי תועלת מטיפול ב- AeroPress. לדוגמה, חלק מהתערובות הללו כוללות חלק ניכר מ שעועית רובוסטה המהווה מרכיב מסורתי של תערובות רבות (כולל כמה תערובות אספרסו איטלקיות). לרובוסטה עשויים להיות כמה יתרונות ב- AeroPress. רובוסטה מייצרת עוד קרמה באספרסו, ועשויה להיות דרך להשיג עוד קרמה מ- AeroPress. לרובוסטה יש גם יותר קפאין מאשר ערביקה , אז זה משהו אחר שאתה עשוי לחפש. מכיוון ש- AeroPress (בדרך כלל) מחדיר פחות זמן מאשר טפטוף, אתה עשוי להפחית מעט מהמרירות הקיימים לפעמים בקפה בשוק ההמוני (ללא קשר לאיפור שעועית).

יתכן שישנן כמה בעיות. ראשית, טחינת ברירת המחדל של קפה טחון מראש כמו מקסוול האוס היא דווקא דרך עבור AeroPress. אתה יכול לנסות לטחון מחדש את הקפה כדי להיות מעט עדין יותר, אך בדרך כלל זה לא מומלץ מכיוון שהוא יכול לסתום מטחנות (ראה עוד על כך מ- Home-Barista ו- Bunn ). שנית, אם יש "דברים" אחרים בקפה (למשל, "גבישי פולג'רס" או תוספים אחרים) יתכן שהדבר לא יתנהג באותה צורה ב- AeroPress כמו בטפטוף.

אבל תנסה! במקרה הטוב, תוכלו ליהנות מקפה בשוק המוני אפילו יותר ממה שציפיתם. במקרה הכי גרוע, אתה נמצא בחוץ כמה בודדים, אבל יש לך סיפור מהנה וזמזום קפאין כבד.

שימוש בשיטת Aeropress ההפוכה עשוי לסייע במידת הצורך לטחון עדין יותר.
FWIW, אני משתמש ב- Bustelo ב- Aeropress וזה יוצא נהדר. אז יש גם את זה.
jakerandell
2015-09-16 17:12:24 UTC
view on stackexchange narkive permalink

אמנם בהחלט ניתן לחלוט את בית מקסוול, אך ללא ספק תראה שיפור עצום באמצעות שעועית טובה יותר.

יש הרבה מקומות נהדרים ברשת המשתלבים להעמיס עליהם שעועית איכותית. ל- Home Barista יש רשימה נהדרת (בהחלט לא מקיפה) של כמה מהמועדפים בקהילה כדי להתחיל.

רוב התשובה הזו לא משמשת כדי לתמוך בתשובה לשאלה שנשאלה.


שאלה ותשובה זו תורגמה אוטומטית מהשפה האנגלית.התוכן המקורי זמין ב- stackexchange, ואנו מודים לו על רישיון cc by-sa 3.0 עליו הוא מופץ.
Loading...