שְׁאֵלָה:
כמה זמן עלי לערבב עיתונות צרפתית לפני ש"לחץ "?
Thufir
2016-04-19 16:31:09 UTC
view on stackexchange narkive permalink

מה היתרונות והחסרונות וההשפעות של ערבוב, "יותר מדי" או "קצר מדי", בעיתונות צרפתית? כלל האצבע שלי לדריכה הוא לתת לקפה להתקרר לטמפרטורה שניתן לשתות, ואז להגיש מיד.

הלכתי במחשבה שבכל תגובה כימית שתתרחש במהלך המבשל, הייתי רוצה להאיץ אותו תוך ערבוב מרבי. במיוחד כשמקסימום קפאין?

הסרטון כאן:

https://en.wikipedia.org/wiki/French_press#Preparation

מראה על ערבוב מהיר בלבד, עם זאת. הם מזכירים מגוון זמני בישול.

(שאלה צדדית: הסיבה היחידה ש לא לערבב בכף מתכת היא למנוע שבירת הכוס?)

ראה גם [שאלה זו על זמן השהייה של העיתונות הצרפתית] (http://coffee.stackexchange.com/questions/297/how-long-should-i-steep-in-french-press-before-decanting), שנשמעת דומה לי.
קניתי מכונת אספרסו, LOL. לא בטוח שהוא מבשל כוס טובה יותר, אבל זה שונה. עדיין מחפש אחר טכניקת הבישול המושלמת.
חָמֵשׁ תשובות:
MTSan
2016-04-19 16:46:40 UTC
view on stackexchange narkive permalink

בהתבסס על ניסיוני, אני יכול לומר כי ערבוב אינו משפיע רבות על תהליך הבישול בעיתונות צרפתית. הערבול הראשוני נועד רק לחלוקה הומוגנית של המים. ואז, שאר ההתבשלות מתרחשת במים על ידי מיצוי כימי עצמם והגורמים העיקריים הם זמן וטמפרטורה. המים להתקרר.

מתכון אחד מהיר ודיון קשור אחר מוזכר כאן.

Roflo
2016-05-27 23:28:15 UTC
view on stackexchange narkive permalink

זו בעיקר העדפה אישית

בחישה מגבירה את ה מערבולת, שאמורה לסייע להפקה אחידה יותר ושנה כמה מאיכויות הטעם של הקפה שלך (כגון החמיצות והמרירות).

במציאות, אולי אפילו לא תבחין בזה. אני יודע שלא, ועד כה פגשתי רק אדם אחד (שאינו בריסטה) שמסוגל להבחין בהבדל (הוא לא אהב הרבה מערבולת).

Jason Abalos
2016-05-28 04:59:42 UTC
view on stackexchange narkive permalink

בהנחה שגודל הטחינה שלך הוא עיתונות צרפתית גסה, ערבוב עשוי להאיץ את החילוץ.

ערבוב הוא קצת כמו טמפרטורה גבוהה יותר, הוא נע סביב המולקולות כך שאתה ממיס תרכובות מסיסות מהקפה. זה כמו שיש תנור הסעה, אתה יכול לבשל אוכל עם טמפרטורה נמוכה יותר באותו זמן שלוקח תנור קונבנציונאלי. שניהם הולכים לבצע את העבודה.

תנורי הסעה לפעמים מייבשים את האוכל יותר, מה שיכול להיות אנלוגי לערבוב לפעמים על מנת להפיק טעמים לא רצויים כמו מרירות.

ב מבשל קפה זה הכל על ההעדפות שלך. ואני לא מדבר רק על טעם. מהירות יכולה להיות גורם מרכזי. זה בשבילי ולכן אני משתמש ב- AeroPress עם הגדרת טחינה דקה. אני רק מקפיד שלא אתן לזה להתבשל זמן רב וגם לא משתמש בלחץ רב בכדי לשמור על הטעם איפה שאני רוצה.

Lawrence Berg
2019-12-29 21:11:05 UTC
view on stackexchange narkive permalink

אני משתמש בעיתונות צרפתית ועושה 40 גרם בכל פעם. אני מערבבת לפחות דקה ושמתי לב שזה הפחית את משך הזמן מההתחלה למזיגה בכ- 45 שניות. אני שופך מהבית רק כעבור 3 דקות לאחר ששפכתי מים חמים פנימה. שפכתי בשעה 3: 45-4: 00.

STL Road Warrior
2020-01-15 05:01:34 UTC
view on stackexchange narkive permalink

אני מתערבב בין 10 - 30 שניות. מה שאני רוצה לראות זה מה שמכונה "פריחה". תראה כמה מבעבעים או כמו קרמה למינהם. לאחר ערבוב, וכן אין להשתמש במתכת כדי לערבב ולקבל מקלות אכילה מעץ לערבוב כדי למנוע שבירה של כוס הזכוכית. אל תיתן לקפה להתקרר לטמפ 'לשתייה בעיתונות לפני ההגשה. טמפ 'לשתיה יכולה להיות בחירה אישית. הגישו את הקפה לאחר זמן הבישול של 4 הדקות והניחו לקפה להתקרר בכוס האורחים שלכם לטעמם. נותנים לקפה להתקרר בכבישה ואז אם מוסיפים שמנת או חלב וזה יצנן את הקפה עוד יותר. כדי למנוע מהקפה להתקרר יותר מדי במכבש, אתה יכול לקפל מגבת כלים ולעטוף את המכבש בזמן שהוא מתבשל. כמו כן, חמם את המכבש מראש עם המים החמים שלך ונזרוק החוצה לפני הוספת הקפה הטחון והמים שלך.שאלה ותשובה זו תורגמה אוטומטית מהשפה האנגלית.התוכן המקורי זמין ב- stackexchange, ואנו מודים לו על רישיון cc by-sa 3.0 עליו הוא מופץ.
Loading...