שְׁאֵלָה:
נפח מים ל -2 גרם קפה נמס
MrLuke370
2016-04-19 17:59:21 UTC
view on stackexchange narkive permalink

הרמתי חפיסת מקלות קנקו מיליקנו 2 גרם לקחת איתי למכללה כי הקפה במכללה לא טעים ועומד על 1.50 € לכוס זעירה, אז תהיתי מניסיונך מה יהיה נפח מים מקובל למסה זו של קפה?

אחד תשובה:
hoc_age
2016-04-19 19:01:43 UTC
view on stackexchange narkive permalink

אלה נשמעים כמו חבילות להגשה אחת; הם ככל הנראה מיועדים ל"כוס קפה "אחת - איפשהו בין 150 מ"ל - 250 מ"ל (5 מ"ל - 8 מ"ל), תלוי כמה אתה מעדיף את הקפה שלך. באופן נפחי, קפה נמס הוא בדרך כלל בסדר גודל של אבקת קפה של 5-10 מ"ל (1-2 כפית) לכוס, וזה נשמע כאילו זה בערך אותו דבר.

הייתי מציע להתחיל עם 150 מ"ל / 5 פל. עוז. ולנסות את זה. הוסף עוד מים לפי הצורך. לחלופין, אם אתה אוהב את זה אפילו חזק יותר, השתמש בפחות מים בפעם הבאה. לקבלת כוח הדומה יותר לקפה בשוק ההמוני, ייתכן שתקבל עד 350 מ"ל כוס (10 או 12 מ"ל).

האם אין הוראות על החבילה או הקופסה? נראה כאילו צריך להיות. אם כן, הייתי משתמש באלה במקום זאת. :)

... וברוך הבא ל- [coffee.se]! אתה עשוי להתעניין גם ב [איך מכינים קפה נמס] (http://coffee.stackexchange.com/questions/411/how-is-instant-coffee-made) או גורמים אחרים ב [הכנת קפה נמס] (http: //coffee.stackexchange.com/questions/1533/how-hot-should-the-water-be-for-instant-coffee).
תודה על התשובה המקיפה :) למרבה הצער נראה כי אין אמצעי אחסון רשומים על האריזה, ואני רק שואל מכיוון שזה יהיה שימושי למצוא ספל נסיעות עם תיאור כלשהו עם הכרכים שתיארת כפי שהם גובים גם אם אתה פשוט לוקח כוס חד פעמית! אני מניח שהם מצפים לגודל ספל רגיל אז לכן הם לא כוללים נפח מומלץ.! הידד לתשובה :)
@MrLuke370 בהחלט נסה (לחלוט כוס לכל כלי) לפני שאתה קונה (ספל)!
יתרה מכך, אם אתם נוטים לשתות את הקפה עם חלב, נסו גם אתכם קפה נמס ותראו כמה חלב אתם אוהבים להוסיף. זה עשוי להשפיע גם על נפח הכוס הנדרש.


שאלה ותשובה זו תורגמה אוטומטית מהשפה האנגלית.התוכן המקורי זמין ב- stackexchange, ואנו מודים לו על רישיון cc by-sa 3.0 עליו הוא מופץ.
Loading...