שְׁאֵלָה:
לשם מה העניין של חבלה / פילטר שהגיע עם סיר המוקה שלי?
fredley
2015-07-21 17:18:39 UTC
view on stackexchange narkive permalink

קניתי לאחרונה סיר מוקה חדש הדומה לזה:

enter image description here

יש לו בסיס, משפך, חלק עליון ומעט תוספת שנראה כאילו פשוט מתאים בתוך המשפך.

לשם מה?

זה ללחוץ את הקפה באופן שווה למשפך.
@Juancho אולי ... אבל אתה לא צריך ללחוץ או לדפוק למוקה. האם יש לזה אטם גומי ומסך בתחתית החלק הקנקני? האם הכפתור על מעט המסך הנוסף מתאים את הקש בתוך הקנקן? האם המסך מתאים עד לתחתית המשפך? או שזה תופס את טבעת אמצע המשפך? יצירות אמנות +1. ;-)
@hoc_age כן, בחלק העליון יש פילטר (עם חורים קטנים בהרבה) ואטם גומי. כל העניין משתלב כמו שהייתי מצפה ממנו ללא החלק הנוסף. אין חור לכפתור, המסנן בחלק העליון שטוח.
הממ. האם הסיבית הנוספת משתלבת עד לתחתית המשפך, או שהמסך תופס את האמצע של המשפך? איזה מותג זה? לא נראה לי למצוא מודל זהה.
@hoc_age זה יכול להתאים עד למטה. אני חושב שקומינוקס רומא.
אחד תשובה:
fredley
2015-07-21 21:52:21 UTC
view on stackexchange narkive permalink

בסדר, פיתחתי את זה. הדבר הקטן הזה נקרא מפחית .

מה שאתה יכול לעשות זה להכניס את המפחית למשפך. זה צריך לשבת על הכניסה למחצית הדרך למטה. לאחר מכן שמים עליו קפה. זה מאפשר לך להכין פחות קפה עם סיר גדול יותר.

עם זאת למרות שלא ניסיתי את זה עדיין, נראה שרוב האנשים מתלוננים שאיכות הקפה מפחיתה (!) באופן משמעותי. רבים מתלוננים על בישול חלש יותר. כנראה שעדיף להשתמש בסיר קטן יותר אם אתה רוצה להכין פחות קפה באופן קבוע.

האיכות המופחתת היא ככל הנראה בגלל שיש פחות מים ויותר אוויר בתא התחתון, מה שמשפיע (מפחית) את הטמפרטורה והלחץ בזמן שהמים עוברים דרך הקפה. כפי שאמרת, כדאי להשתמש בסיר בגודל הנכון בכמות הקפה שאתה מבשל.


שאלה ותשובה זו תורגמה אוטומטית מהשפה האנגלית.התוכן המקורי זמין ב- stackexchange, ואנו מודים לו על רישיון cc by-sa 3.0 עליו הוא מופץ.
Loading...